На свято Богоявлення у містечку Черняхів вперше було звершено чин великого освячення води на місцевій водоймі.

01.02.2013

Після звершення святкової літургії та освячення води на подвір’ї церкви настоятель головного храму благочинія, архімандрит Климент (Пінчук), хресною ходою направився до річки. Біля водойми на нього вже чекало велике скупчення людей. Ще звечора, за підтримки місцевої влади, була вирубана ополонка у вигляді хреста. Під спів парафіяльного хору о. Климент розпочав богослужіння. Як тільки священик занурив у воду хрест - Благодаттю Святого Духа водна стихія була освячена. Після звершення чину освячення люди по черзі стали занурюватись в ополонку.

В своїй святковій проповіді о. благочинний розповів про справжній зміст купання в хрещенській воді та благословив добрі починання.

Прес-служба Черняхівського округу.