Настоятель храму ікони Божої Матері «Цілителька» на території центральної міської лікарні освятив дитяче відділення.

02.11.2013

Тридцятого жовтня, у переддень вшанування пам’яті Святого апостола і євангеліста Луки (за переданням, покровителя лікарів), настоятель храму ікони Божої Матері «Цілителька» на території міської лікарні протоієрей Роман Бойков освятив дитяче відділення.

На запрошення адміністрації медичного закладу священик побував у тому підрозділі лікарні, де опікуються здоров’ям юних мешканців Бердичева. За Богослужінням молилися завідуюча відділенням Неоніла Поліщук, лікарі, медичні сестри та студенти-практиканти. «Благослови, Господи, житло це і наповни його земними Твоїми дарами, а тих, що хочуть у ньому благочесно трудитися, від усякого зла охорони і всяке добро небесного і земного Твого благословення їм даруй, і як Щедрий помилуй з великої Твоєї милості…»

Сердечно привітавши персонал дитячого відділення ЦМЛ із радісною подією, отець Роман побажав, аби в лікарів було менше роботи, й основну увагу їм доводилося приділяти попередженнюі захворювань та оздоровленню юних пацієнтів: «Ви несете особливе і надзвичайно важливе служіння, зцілюючи малюків – майбутнє нації, майбутнє нашої держави. Нехай панують і вашому колективі любов, взаєморозуміння та взаємопідтримка. Бажаю вам розуміти одне одного з півслова, з півпогляду, йти до відділення з радістю й теплом у серцях, несучи людям надію на зцілення. Божого вам благословення і Ангела Хранителя».

Священик окропив святою водою медичних працівників, обійшов службові кабінети і всі палати. Сяючими посмішками, зустрічали батюшку мами та їх діти – найрідніші, найулюбленіші та найдорожчі. Настоятель храму ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрей Роман Бойков поспілкувався з медперсоналом і маленькими пацієнтами, котрі знаходяться на лікуванні, побажавши хворим швидкого одужання, а лікарям – терпіння і Божої допомоги у благородній справі.

Ця подія є особливим і великим святом для всього колективу та пацієнтів дитячого відділення, вважає завідуюча Неоніла Поліщук: «Віримо і сподіваємося, що в освяченому лікарняному приміщенні діти будуть швидше одужувати».

Отець Роман передав у дар відділенню ікону Божої Матері «Цілителька» з побажаннями молитовного заступництва Пресвятої Богородиці у почесній справі служіння на благо людям.

Люди сердечно дякували священику за молитви і духовну підтримку. Цьогоріч
настоятелем лікарняного храму також були освячені терапевтичне відділення і травматологічний пункт.

Прес-служба Бердичівського благочиння.