30.08.2012

Недільна школа при Свято-Миколаївському соборі Бердичева чекає своїх вихованців.Недільна школа при Свято-Миколаївському соборі Бердичева чекає своїх вихованців.

Відгомоніло дзвінкоголоссям різнобарвне літо. Відшуміло співом пташок і духмяними травами. Після невеличкої перерви Недільна школа при Свято-Миколаївському соборі продовжує зустрічі зі своїми вихованцями. За традицією, другої неділі вересня вона привітно розкриває двері дітям.

«Наші школярі давно питають, коли настане пора навчання. Можу їх порадувати: заняття розпочинаються 9-го вересня, – повідомляє завідуюча навчанням Надія Василівна Ковальчук. – Як завжди, ми зустрічаємося на подвір’ї Свято-Миколаївського собору. І учні, і викладачі з нетерпінням чекають цього дня. Школа – трирічна, до нас приходять діти різного віку: від шести до чотирнадцяти. І, можу сказати, вони прагнуть сюди із великим бажанням. Знають, що у Недільній школі їх чекає багато цікавого і важливого: учні мають можливість воцерковлення і духовного розвитку, пізнання азів Православ'я та Заповідей Божих. Вони вчаться любити Бога, ближніх і далеких, служити Господу та людям із чистим серцем, добрими помислами і справами, що рятують душу й тіло».

Мабуть, особливо чекають на зустрічі у навчальному класі Недільної школи першокласники. Маленький Вітя Волощук мріє про спілкування із новими друзями: «Дуже хочу прийти на заняття разом із мамою Олею та бабусею Людмилою Вікторівною».

Дванадцятирічний Серафим Тимощук – школяр із досвідом, який успішно навчається та має гарні здібності як учасник вистав дитячого православного театру. Допитливий хлопчик розповідає: «У нас дуже цікаво! Викладачі –справжні друзі. Особливо подобається, що дозволяють нам разом із ними вести уроки».

Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталий Бойков і клірик собору протоієрей Віктор Сватула (відповідальний за відділ релігійної освіти у благочинні) духовно окормляють Недільну школу, постійно приходять до дітей на години спілкування, де панує атмосфера любові і взаємодопомоги. Добрим звичаєм стало те, що й батьки із задоволенням відвідують заняття. До речі, матусі і татусі можуть теж стати учнями Недільної школи.

І дорослі, і маленькі дуже люблять святкові програми, які влаштовують вихованці Недільної школи разом із викладачами. Все готують і проводять разом: творчо, дружно та натхненно!

У класі Недільної школи затишно і світло. Приваблюють око дитячі вироби і малюнки. В будь-яку погоду учні із радістю поспішають на заняття, адже знають, що їх там чекають добрі, розуміючі і мудрі викладачі: Надія Василівна Ковальчук, Наталія Іванівна Мартинюк, Ірина Василівна Ніколенко, Ірина Михайлівна Купріянюк, Катерина Дмитрівна Ямкова, Галина Василівна Могилевич, Наталія Анатоліївна Запорожець, Ірина Володимирівна Пастушенко та Юлія Леонідівна Омельчук.

Заняття у школі проходять щонеділі. Чекаємо вас, любі друзі, 9-го вересня о 12.00. біля входу у Свято-Миколаївський собор. Консультації та довідки можна отримати за телефонами: 2-69-62, (068)219-82-24 (завідуюча навчанням
Н. В. Ковальчук). До зустрічі!

Прес-служба Бердичівського округу.