Новини із Новоград-Волинського Преображенського благочиння

13.02.2014

Святкові заходи

7 лютого в Будинку культури м.Новоград-Волинський відбулися святкові заходи присвячені відкритому рейтингу популярності Гордість міста 2013. Традиційно на урочистостях нагороджують найкращих працівників культури, освіти, медицини, малого та середнього бізнесу, суспільних діячів. Крім представників влади міста та району на свято прибули народні депутати України В.Литвин та Ю.Благодир. У святкових дійствах прийняв участь благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу прот. Стефан Маркевич.

Молебні за мир та спокій в Україні за участю дітей.

9 лютого у неділю про митаря та фарисея в храмах Новоград-Волинського Преображенського благочиння були звершені молебні за мир та спокій в Україні за участю дітей. По благословінню Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України в цей день такі молебні звершуються у всіх храмах Житомирської єпархії.

Молебні за мир та спокій в Україні за участю дітей.

Зібрання духовенства.

10 лютого у Спасо-Преображенському храмі м.Новоград-Волинського відбулося зібрання священства Новоград-Волинського Преображенського округу. Благочинний округу прот.Стефан Маркевич озвучив вказівки правлячого Владики Никодима, які піднімались на останніх єпархіальних зборах. Цей рік названий роком самоосвіти, тому кожен священик має прочитати перелік озвучених книг, дотримуватись дисциплінарних та етичних правил життя священнослужителя. Також піднімались питання щодо служіння великопостних служб.

Зібрання духовенства.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.