Оглашення перед Таїнством Хрещення.

30.01.2013

Оглашення перед Таїнством Хрещення.Оглашення перед Таїнством Хрещення. Вже вкотре Свято-Троїцьким кафедральним собором ініціюється хрещення немовлят, позбавлених батьківського піклування.

Цього разу в міському будинку дитини планується охрестити 14 малюків. Для цього з числа ініціативних прихожан Свято-Троїцького кафедрального собору та парафії Святих Царських мучеників і страстотерпців, що в м. Новограді-Волинському, обираються кандидати в хрещені батьки.

Оглашення перед Таїнством Хрещення.Оглашення перед Таїнством Хрещення. 28 січня в приміщенні будинку дитини керівником єпархіального відділу релігійної освіти і катехізації протоієреєм Валентином Морозом була проведена попередня зустріч з майбутніми хрещеними. Священик розповів про значення Таїнства Хрещення в житті православного християнина, про відповідальність хрещених батьків за духовне виховання своїх похресників, про традиції звершення хрещення в різні віки, а також роздав кожному посібники, спеціально підготовлені для восприємників.

До хрещення немовлят допущено 22 православних християнина, котрі є прихожанами храмів, знають основи Православної віри і готові взяти на себе обов’язок духовного виховання дітей.

Звершення Таїнств Хрещення та Миропомазання заплановано на середу, 30 січня.

Прес-служба Свято-Троїцького кафедрального собору.