Освячення храму в Тютюнниках.

13.11.2013

Освячення храму в Тютюнниках. 12 листопада 2013 року, в день пам'яті святого мученика Зиновія, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив чин освяченння храму у невеличкому мальовничому селищі Тютюнники, що на Чуднівщині.

Владику по-традиційному радо та урочисто зустрічали духовенство і прихожани храму. Вручили коровай та квіти. Після вхідних молитв і облачення кафедрі було звершено уставний чин освячення престолу та Петро-Павлівського храму цілком. Почалась Божественна Євхаристія.

За богослужінням його Високопреосвященству співслужили: благочинний Чуднівського району прот. Андрій Змієвський, настоятель парафії прот. Зиновій Минькович та духовенство округу.

По завершенні літургії було звершено подячний молебень, після чого архіпастир звернувся до богомольців із настановчим словом святительської проповіді. Владика подякував настоятелю, отцю Зиновію, за запрошення, привітав його із Днем Ангела, побажавши ще довго трудитися на благо святої Матері Церкви у міцності та крепості духу.

Освячення храму в Тютюнниках.