Освячено Свято-Петропавлівський храм у Березівці!

29.09.2013

28 вересня 2013 року, на другий день після свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, жителі одного із мальовничих селищ Полісся, під назвою Березівка, що розташоване у Любарському районі, біля витоку річки Тетерів радо і традиційно урочисто зустрічали свого правлячого архіпастиря - архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.

Стало відразу помітно, що березівчани по-особливому готувалися до приїзду Владики, адже для них сьогодні надзвичайно торжественна і довгоочікувана подія - освячення новозбудованого Свято-Петропавлівського храму. Гучний передзвін сповістив усім про приїзд архіпастиря; дітки у вишитому народному вбрані вручили шанованому гостю коровай та квіти. У самому ж храмі на Владику уже чекало духовенство та віряни.

Після урочистої зустрічі архієпископ Никодим у співслужінні духовенства звершив уставний чин освячення престолу та храму на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла. Храм знаходиться на етапі будівництва, але внутрішня його частина майже завершена, тривають роботи по зовнішньому благоустрою.

Під час Божественної літургії, котра слідувала відразу по завершенні освячення, Владиці Никодиму співслужили: благочинний Любарського району прот. Миколай Шапіренко, благочинний Чуднівського округу прот. Андрій Змієвський, настоятель парафії ієрей Миколай Рудницький, духовенство Любарського благочиння, священство Вінницької єпархії та інші.

На завершення літургії Владика Никодим виголосив настановчу проповідь, подякував духовенству та прихожанам за єдність у молитві, настоятелю побажав ще багато років у такій же ревності віри та старанні трудитися у славу Божу та на благо святої Христової Церкви. Усім, хто беспосередньо долучився та приклав зусилля до будівництва величного храму архіпастир вручив почесні грамоти.

Насамкінець свого візиту на Любарщину Владика відвідав будівництво Свято-Пантелеймонівського храму у районному центрі.

Освячено Свято-Петропавлівський храм у Березівці!