Пам'ять архістратига Михаїла відзначили у Попільнянському благочинні!

21.11.2019

21 листопада повнота Української Православної Церкви відзначає пам'ять святого архістратига Божого Михаїла разом із усіма Небесними Силами безплотними.

Цього дня своє Престольне торжество відзначили дві громади у Попільнянському благочинні, а саме в селі Кам'янка та Василівка.

На запрошення настоятеля протоієрея Віктора Нанівського у свято-Михайлівському храмі селища Кам'янка Божественну літургію очолив благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис. Отцю благочинному співслужили священики благочиння, що прибули на торжество. Молитва зібрала чимало вірян та гостей.

У Михайлівському храмі селища Василівка богослужіння звершив собор духовенства. Благочинний прибув на молебінь та хресний хід. Отець Петро привітав настоятеля та присутніх із святом, побажав заступництва від святих Ангелів.

Пресс-служба Попільнянського благочиння.