29.07.2012

Парафія святої рівноапостольної княгині Ольги, що в Житомирі, відзначила своє пестольне свято.Парафія святої рівноапостольної княгині Ольги, що в Житомирі, відзначила своє пестольне свято.

24 липня парафія святої рівноапостольної княгині Ольги, що в Житомирі, відзначила своє пестольне свято. З благословіння правлячого архієрея Богослужіння проходило в новому недобудованому храмі. Божественну Літургію в співслужінні священиків єпархії очолив духівник єпархії - архімандрит Гавриїл (Вардаєв).

Після завершення Божественної Євхаристії усіх присутніх порадували дітлахи недільної школи. Свято закінчився Хресною ходою та уставними многоліттями.

Настоятель храму, ієрей Димитрій Подейко ,подякував за спільну молитву виразивши надію, що в скорий час буде побудований новий храм.

Ірина Подейко.