Парафіяльні збори в Рогачах.

30.08.2012

Парафіяльні збори в Рогачах.

Нещодавно, по благословінню архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, в приміщенні Рогачівської сільської ради, що в Ружинському окрузі, відбулися установчі парафіяльні збори громади. Очолив їх благочинний Ружинського округу протоієрей Михаїл Маркевич. Участь у заході взяли: настоятель Свято–Іоанно-Богословського храму с. Топори протоієрей Йосиф Батько, який звершує пастирське окормлення парафіян с.Рогачі та миряни.

Під час установчих зборів благочинний пояснив вірянам порядок реєстрації та вимоги щодо заснування релігійної громади, а також озвучив обов’язки активу громади. За допомогою голосування жителів села було обрано голову парафіяльної ради, помічника голови парафіяльної ради, казначея та склад ревізійної комісії.
По закінченні зібрання о.Михаїл висловив подяку всім, хто бере активну участь у відродженні святинь Ружинщини.

Прес-служба Ружинського округу.