Парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея надіслали гостинці пораненим українським воїнам

13.08.2022

У вівторок, 9-го серпня, парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Рея на чолі з настоятелем, протоієреєм Євгенієм Дзядухом, відправили гостинці для поранених захисників України.

У день, коли Православна Церква вшановує пам’ять святого великомученика і цілителя Пантелеймона, покровителя лікарів та воїнів, після звершення богослужіння настоятель Свято-Петропавлівського храму с. Рея протоієрей Євгеній Дзядух та парафіяни передали гостинці для підтримки поранених українських воїнів. Мужнім оборонцям нашої землі, які перебувають на лікуванні в госпіталі, надіслали продукти харчування: консервацію, олію, овочі та фрукти, солодощі і різні смаколики із щирими побажаннями відновити здоров’я та зміцнитися.

Швидше одужуйте, наші відважні бійці, сильні духом воїни. Низький уклін вам, захисники України. Божого вам благословення і захисту. Миру землі нашій та народу українському. Нехай Господь береже безстрашних воїнів-героїв.

«О многострадальный и предивный страстотерпче Христов и целителю наш Пантелеимоне! Милостиво прием сие малое от нас приношение, от многообразных недугов исцели ны и предстательством твоим сохрани от враг видимых и невидимых…»

Прес-служба Бердичівського благочиння.