13.05.2013

Чуєш: дзвони гудуть,
Чуєш: спів урочистий пливе до небес,
Звуки в простір могутніми хвилями йдуть…
То - Син Божий Воскрес.
Чуєш: дзвони гудуть,
Чуєш: спів переможний летить до небес
І зове людську душу на світлую путь,
Щоби Бог в ній Воскрес!

Під пасхальний передзвін церковних дзвонів, звучали слова вітання «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!» з вуст дітей в центральній дитячій бібліотеці. Саме тут 8 травня проходило святкове засідання «ПАСХА СВЯТА, ДАЙ НАМ КРАСИ І СИЛИ, ЩОБ МИ В СВІТІ СЛАВНО ЖИЛИ!» літературного об’єднання «Натхнення» вихованців недільної школи при Свято-Троїцькому кафедральному соборі дітей хворих на ДЦП.

Є свята, приходу яких чекають цілий рік, свята, однаково улюблені і дітьми і дорослими. Саме такий Великий день – Паска – Воскресіння Господнє! Це свято – величне торжество, що відзначається навесні і має в Україні не лише дуже давню традицію, але й свій неповторний колорит, самобутність.

Всі православні християни гідно готувалися до Великого дня: хтось постився, хтось своїми молитвами просив Господа простити гріхи, сповідався, причащався Святих Христових Таїн,творив милостиню, робив добрі справи; в хатах всі прибирали, вимивали, тобто кожен чистив і свою душу, і своє тіло, і все те, що знаходиться навколо нас.

Зі словами привітання звернулися до присутніх гості свята - священики Свято-Троїцького кафедрального собору – протоієрей о. Валентин Пелешок та ієрей о. Борис Косянчук, керівник недільної школи Січинська Г.Г.

Маленькі дітки виступили перед присутніми з чудовою віршованою та пісенною програмою; дітки, хворі на ДЦП розіграли пасхальну сценку, подивилися відео-презентацію про підготовку кожного до Великодня дня Воскресіння Господнього, звучали веселі пісні та дзвінкий сміх малечі та їх батьків.

Всі учасники були дуже раді, що змогли зробити справжнє чудове свято для гостей і для себе. Нехай наші душі завжди будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті, як великодній рушник і веселі, як українські писанки! Хай малинові дзвони Великодня принесуть у оселі кожного радість, віру, надію і любов!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького благочиння.