Після Різдвяних канікул відновили заняття курси катехизації

02.02.2013

Після Різдвяних канікул відновили заняття курси катехизації.Після Різдвяних канікул відновили заняття курси катехизації.Після Різдвяних канікул відновили свою діяльність курси катехизації при Свято-Миколаївському соборі. Першокурсники знову зустрілися на заняттях із «Катехізису», другокурсники – на заняттях із «Літургіки».

Щоп’ятниці ввечері православні приходять до церковної школи для дорослих при Свято-Миколаївському соборі. Спілкування з основ православного віровчення проходить на заняттях із «Катехізису», які проводять благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков та ієрей Олександр Худяков. Віруючі переконані, що ці знання необхідні кожному християнину, аби виконати у всій повноті заповідь про любов до Бога: «... возлюби Господа Бога твого всім серцем твоїм і всією душею твоєю і всім розумінням твоїм…» Учасники занять говорять, що отримані тут знання потрібні, щоби жити за Заповідями Божими, будувати відносини в сім'ї на основі християнських цінностей і виховувати дітей у православній вірі.

Після Різдвяних канікул відновили заняття курси катехизації.Після Різдвяних канікул відновили заняття курси катехизації.Лекції з «Літургіки» – науки про Богослужіння Православної Церкви – викладає клірик Свято-Миколаївського собору протоієрей Зіновій Ромах. Слухачі курсу з повагою говорять, що для кращого розуміння Літургіки потрібно в першу чергу пізнати її суть, молитви й символіку, шанувати її та цінити. Вона є нашим духовним скарбом, а Богослужіння є джерелом Богопізнання. Адже православне Богослужіння виражає наші релігійні переживання та духовні почуття і нашу віру в Триєдиного Бога.

Учасники курсів катехизації вдячні священикам за змістовні й цікаві заняття, за атмосферу взаєморозуміння й духовне спілкування.

Прес-служба Бердичівського благочиння.