Покой, Спасе наш, с праведными раба Твоего!

11.09.2012

10 вересня, в День обрітення мощей преподобного Іова Почаївського, в Свято-Покровському храмі села Бистрик Ружинського району була звершена панахида по усопшому протоієрею Ніколаю Задерейко.

Отець Миколай відійшов до Господа 3 серпня 2012 року після тривалої хвороби. На сороковий день по смерті священика в Свято-Покровському храмі зібрались священнослужителі, рідні, прихожани, щоб разом помолитись за упокой душі священика.

Богослужіння очолив настоятель Свято-Параскевського храму с.Заріччя протоієрей Володимир Бринзюк у співслужінні духовенства Ружинського благочиння.

Життєвий шлях покійного був сповнений добрих справ і звершень. Отець Ніколай повністю присвятив себе служінню Богу і людям.

Прихожани не забувають свого духовного наставника і вірять, що Господь упокоїть його душу в обителях праведних.

Подаждь, Господи, рабу Твоєму, протоиерею Николаю, прощение и оставление грехов, и даруй ему вечный покой во Царствии Твоем.

Прес-служба Ружинського благочиння.