Представник єпархії взяв участь у зборах військових священиків.

04.11.2013

Представник єпархії взяв участь у зборах військових священиків.З 29 по 30 жовтня цього року, в м. Чернігові відбулися щорічні збори священиків УПЦ, які відповідають за співпрацю з зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України в усіх єпархіях Української Православної Церкви.

Розпочалися збори урочистою Літургією у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Чернігова, яку очолив голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин.

Під час зборів були підведені підсумки пастирської опіки військовослужбовців в поточному році, вивчено досвід роботи з військовими в Чернігівській єпархії. У роботі зборів взяли участь представники всіх військових формувань України, які оголосили вітання від їх очільників та розповіли про організацію співпраці з УПЦ.

Після пленарного засідання, військові священики відвідали обласне Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України, де переглянули фільм про роботу пожежних і рятувальників та ознайомилися з експонатами музею. Наступного дня священики відвідали Першу окрему танкову бригаду Збройних Сил України (смт. Гончарівське).

У цих заходах також прийняв участь голова єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями Житомирської єпархії, благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу прот. Стефан Маркевич.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Представник єпархії взяв участь у зборах військових священиків.