29.10.2013

Маленьке містечко на краю півострова православної держави, яке щоліта вміщує в себе тисячі відпочивальників, цієї осені, декілька днів, з 21 по 25 жовтня, приймало учасників VI Всеукраїнської конференції глав і представників єпархіальних молодіжних відділів і організацій.

В конференції брали участь представники 40 єпархій Української Православної Церкви, майже 140 чоловік - духовенство та миряни, серед яких представники Житомирської єпархії: учасник Троїцької молодіжки м.Новоград-Волинський Миколай Пашковський та настоятель Свято-Покровського храму с. Городківка ієрей Димитрій Ільчук.

Організатори заходу, синодальний відділ у справах молоді УПЦ, зібрали представників майже з усієї України для обміну здобутками і досвідом.
На конференції були представлені для обговорення наступні теми:

• "Жахлива сучасна молодь"
  • "Молодіжні субкультури"
  • "Висвітлення діяльності молоді в інтернеті. Ведення інтернет-дискусій"
  • "Робота з грантодаючими фондами"
  • "Духовна та душевна допомога наркозалежним"
  • "Тюремне служіння"

Незмінним головою та ініціатором конференції є єпископ Обухівський Іона. Гостями заходу на так званій "панельній дискусії" були: представник реабілітаційного центру в с. Косачівка, Чернігівської області, Дмитро Волков, голова місіонерського відділу Брестського єпархіального управління, диякон Геннадій (Сорока), працівник "Просвітницького медикопсихологічного ценру "Життя" Інна Андріанова, редактор сайту Всеукраїнського апологетичного центру іменованого на честь свт. Іоанна Златоуста Володимир Рогатин. Дискусія велася на тему – превентивні заходи алко- та наркозалежності.

Останній робочий день завершився нагородженнями переможців Всеукраїнського конкурсу "Молодь і Церква. Новини з єпархій." Житомирська єпархія була відмічена дипломом за активну участь у даному конкурсі.

На завершення конференці, 25 жовтня була звершена Божественна Літургія в храмі Дванадцяти Апостолів, що в місті Балаклава.

Миколай Пашковський, учасник Троїцької молодіжки.

Представники Житомирської єпархії взяли участь у VI Всеукраїнській конференції глав і представників єпархіальних молодіжних відділів і організацій у Балаклаві.