Престольне свято Свято-Успенського храму с. Осикове

01.09.2013

Двадцять восьмого серпня своє престольне свято зустріли православні села Осикове. До Свято-Успенського храму, сповнені радісним, піднесеним настроєм, поспішали численні прихожани та гості з міста Бердичева, села Велика П’ятигірка та села Рея. Прибули на свято і священники Бердичівського благочиння.

З самого ранку люди зібралися на водосвятний молебень. Божественну Літургію очолив благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков, йому співслужили настоятель Свято-Успенського храму с. Осикове ієрей Олександр Худяков, настоятель Петропавлівського храму с. Рея ієрей Олександр Подзюбанчук та колишній настоятель церкви с. Осикове ієрей Георгій Добровольський.

Після читання Євангелія протоієрей Віталій Бойков звернувся до віруючих зі словами проповіді, у якій розповів про свято Успіння Пресвятої Богородиці та поздоровив усіх присутніх з престольним святом.

Під час Богослужіння багато прихожан причастилися Святих Тіла і Крові Христових, серед яких було чимало діток.

По закінченню Божественної Літургії, віруючі хресною ходою вирушили на початок села, де з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, був освячений новоспоруджений хрест.

Настоятель Свято-Успенського храму ієрей Олександр Худяков привітав віруючих із престольним святом і подякував усім за спільну молитву, а священникам – за духовну підтримку.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Престольне свято Свято-Успенського храму с. Осикове