Престольне свято у Брівках.

15.08.2012

Престольне свято у Брівках.Престольне свято у Брівках.

9 серпня в день пам'яті Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона жителі селища Брівки що на Андрушівщині кожного року цього святкового дня сходяться до Церкви для вшанування пам'яті Покровителя своєї парафії.

Цього літнього сонячного ранку Богослужіння розпочалось Водосвятним Молебнем з Акафістом до святого Великомученика Пантелеймона який відправив отець Павло.

Святкову Божественну Літургію очолив благочинний Андрушівського округу прот. Миколай Гаврилів у співслужінні духовенства благочиння та гостей які прибули на свято з Житомирського та Попельнянськогоблагочинь.

Престольне свято у Брівках.Престольне свято у Брівках.

Під час Божественної Літургії чисельні прихожани та діти причастились Святих Христових Таїн. Після відпусту отець Миколай у своїй проповіді надав духовні настанови з прикладу життя Великомученика Пантелеймона.

Привітати вірян зі святом та помолитись до Святого Великомученика Пантелеймона прибув Олександр Васильович Ревега, генеральний директор ТОВ «Ревега» м. Бердичів, який припідніс в дар Ікону Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона.Після Божественної Літургії відбувся хресний хід навколо храму наприкінці якого пролунали уставні многоліття.

У свою чергу настоятель храму Ієрей Назар Палашовськийсердечно подякував духовенству, гостям та парафіянам за їх теплі і щирі слова вітання та спільну молитву.

Прес-служба Андрушівського округу.

Престольне свято у Брівках.