ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У СЕЛІ СТАРО-ОЛЕКСАНДРІВКА ПУЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

20.05.2018

17 травня 2018 року повнота Православної Церкви святкує свято Вознесіння Господнього. Як свідчать церковні історики-євангелісти, Спаситель, після свого Воскресіння протягом сорока днів являвся апостолам, навчаючи їх істині та укріпляючи у вірі. В сороковий день Господь зі Своїми учнями піднявся на гору Єлеонську, де благословив їх та вознісся на небо.

цей святковий день протоієрей Василій Волосянський очолив Святкову Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі села Старо-Олександрівка Пулинського району.

За Богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні

Під час Божественної Літургії бажаючі приступили до Святих Таїнст Сповіді та Євхаристії.

Богослужіння завершилось помазанням святим єлиєм.

Зі словом прониклої проповіді до мирян звернувся настоятель храму протоієрей Василій Волосянський. Згідно з Євангілієм, весь цей період після Воскресіння Ісус Христос перебував зі своїми учнями. А на сороковий день він вознісся на небо, сів праворуч Отця і відкрив людству вхід у Царство Небесне, подарувавши надію на прощення гріхів і вічне життя. Тому свято

Вознесіння Господнього є одним із ключових для всього християнського світу. Спаситель вивів апостолів з Єрусалиму у Віфанію на гору Єлеон. Там він їх благословив і розповів, що незабаром апостоли будуть хрещені Святим Духом і продовжать нести істину по всьому світу. А потім піднявся на небо і зник за хмарами. Це останній день, коли Ісус перебував на землі.

Після цього два ангели сповістили про те, що Христос ще повернеться на землю, щоб судити живих і мертвих.

Отець Василій привітав усіх присутніх зі святом, побажав здоров»я, миру та сильної непохитної віри. Нехай Всевишній виконає все, що Ви попросите в щирій молитві.

Прес-служба Пулинського благочиння.