Престольне свято у Свято-Хресто-Воздвиженському храмі селища Корнин.

28.09.2013

27 вересня, храмове свято відзначали у Свято-Хресто-Воздвиженському приході селища Корнин Попільнянського округу.

За традицією на престольне свято до древнього Корнина прибув благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис та священики з навколишніх парафій. Після молебня і Акафіста вони соборно звершили святкову Божественну літургію.

Всі бажаючі, серед яких були і діти, причастилися Святих Божественних Таїн.

Після відпусту було звершено уставне поклоніння Хресту і помазання богомольців святим єлеєм.

З проповіддю до присутніх у храмі звернувся благочинний, який, коротко згадавши історію свята, привітав усіх і побажав доброго здоров’я на многіє лєта та Божого благословіння.

Настоятель Корнинського храму протоієрей Михаїл Сопець подякував благочинному і священикам за те, що приїхали розділити духовну радість та привітав усіх присутніх.

Не зважаючи на прохолодну дощову погоду, було звершено також хресний хід навколо храму. А завершилося святкування спільною трапезою.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Престольне свято у Свято-Хресто-Воздвиженському храмі селища Корнин.