Престольне свято в селі Кикова.

30.08.2012

Престольне свято в селі Кикова.Престольне свято в селі Кикова.

У вівторок, 28 серпня, Українська Православна Церква урочисто святкує Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. Православні віруючі села Кикова Новоград-Волинського району з особливими почуттями і духовним піднесенням зустрічали це двонадесяте свято, адже їх сільський храм освячений на честь Успіння Пресвятої Богородиці.

До початку Літургії настоятель храму протоієрей Ярослав Мішустін звершив водосвятний молебень. Божественну Літургію на честь престольного свята очолив благочинний Новоград-Волинського Троїцького округу протоієрей Валентин Мороз, якому співслужили п’ять священників, що прибули із двох благочинних округів та диякон Свято-Троїцького Новоград-Волинського кафедрального собору о. Миколай Мізерний.

Престольне свято в селі Кикова.Престольне свято в селі Кикова.

У Хресній ході, до участі якої приєднались ще два священика, священий собор і вірні чада Православної Церкви вшанували пам’ять небесної Покровительки православних християн Пресвятої Богородиці.

Предстоятель священнодійства благочинний о.Валентин, після відпусту служби, звернувся до учасників торжества зі щирими привітаннями та з полум’яною Христовою любов’ю закликав Божий народ цінувати Господню волю, приклад чого дала нам Пречиста Владичиця.

Престольне свято в селі Кикова.Престольне свято в селі Кикова.

По закінченню Хресної ходи, як продовження спільної молитви, відбулася святкова трапеза священнослужителів, прихожан і гостей свята. Щирі, сердечні побажання додавали святкового настрою всім присутнім.

Соборна служба, спільна молитва склали незабутнє враження на прихожан та гостей свята і храмове свято цього року лишиться у душах і серцях вдячних християн села Кикова.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.