Пройшли чергові збори духовенства Бердичівського благочиння

11.02.2014

У понеділок, 10-го лютого, духовенство Бердичівського благочиння зустрілося на чергових щомісячних зборах, які очолив благочинний округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков.

На початку зібрання були розглянуті питання, які піднімалися правлячим архієреєм, Архієпископом Житомирським і Новоград-Волинським Никодимом, під час останнього засідання єпархіальної ради.

Зокрема, отець благочинний зосередив увагу священства на інформації про благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, звершувати у парафіях молебні про примноження любові і викорінення ненависті та всякої злоби за участю дітей. Богослужіння пройшли в усіх храмах благочиння. Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков закликав священиків постійно звершувати посилені молитви за мир в Україні у зв’язку з поглибленням суспільно-політичної кризи та протистоянням.

Голова зборів також повідомив про основні події в житті благочиння протягом минулого місяця, акцентував увагу на питаннях церковної дисципліни і морально-етичних засад та побажав усім християнського терпіння й смирення. Крім цього, на зібранні йшлося про подальший благодійний збір коштів для оздоровлення дітей-сиріт у православному таборі, діяльність Недільних шкіл та звершення загальної сповіді духовенства під час Великого посту. Отець благочинний розповів про прибуття в Житомирську єпархію чудотворної ікони Божої Матері «Скоропослушниця».

Наприкінці було зазначено: 2014-й рік оголошений в єпархії роком самоосвіти. Відповідно присутнім повідомили про список рекомендованої літератури для читання й опрацювання, який мають узгодити з духівником єпархії – архімандритом Гавриїлом (Вардаєвим).

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Пройшли чергові збори духовенства Бердичівського благочиння