Радились вчителі недільної школи.

09.09.2012

Напередодні нового навчального року настоятель Свято-Миколаївського храму селища Попільні, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис провів збори з вчителями недільної школи, що діє при цьому храмі.

На них обговорювали програму навчання та навчальні плани, а також заходи, спрямовані на підвищення дисципліни.

Нинішнього року вихованці недільної школи вивчатимуть три предмети: Закон Божий, церковний спів та рукоділля.

Займатимуться духовним вихованням дітей, як і минулого року, молоді вихователі Олена Гончарук, Олександра Дорофеєва, Тетяна Бартовщук, Оксана Христофор, Софія Лис.

Вперше цього року заняття в дитячій недільній школі проводитиме вчителька іноземної мови Олександра Табачук. Це викликало особливий інтерес у дітей, дехто вже мріє вивчити «Отче наш» англійською мовою.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Радились вчителі недільної школи.