Різдвяне богослужіння у Сонячному

13.01.2014

7 січня 2014 року, в день свята Різдва Христового, у Свято-Іоанно-Богословському храмі селі Сонячне було звершено урочисту Божественну літургію. Цього дня церква була переповнена богомольцями, всі разом прийшли, щоб спільною молитвою вознести молитви і прославити новонародженого Спасителя світу.

Настоятель храму, протоієрей Димитрій Гайдай, після читання Євангелія зачитав присутнім Різдвяне послання архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Завершилось богослужіння привітаннями діточок, котрі весело колядували та своїми віршиками вінчували усім присутнім.

Також важливо відзначити що саме в цей день настоятель храму відзначає свою четверту річницю від дня священицької хіротонії. Отця Димитрія із пам'ятною датою привітали дітки та прихожани. За свої колядки діточки отримали з рук настоятеля солодкі даруночки.

Різдвяне богослужіння у Сонячному