27.06.2013

27 червня 2013 року, православний світ вшановує ікону Божої Матері «Споручниці грішних». В цей нарочитий день особливі святкування відбуваються у Свято-Троїцькому ставропігійному Корецькому жіночому монастирі, в якому знаходиться Її древній чудотворний образ, принесений в обитель у 1622 році. Щорічне торжество у Корецькій жіночій обителі з нагоди святкування ікони Божої Матері «Споручниці грішних»Щорічно на торжество збирається сонм архієреїв, доволі багато священства та чисельна кількість паломників.

Святкове богослужіння у головному соборі монастиря очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній. Владиці співслужили: митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, Щорічне торжество у Корецькій жіночій обителі з нагоди святкування ікони Божої Матері «Споручниці грішних»архієпископ Рівненський і Острозький Варфоломій, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, а також духовенство обителі у священому сані та чисельне приїждже духовенство.

По завершенні богослужіння був звершений урочистий Хресний хід і відслужений подячний молебень. Із вітальним словом до ігумені обителі, матушки Рафаїли, сестер та всіх присутніх звернувся Владика Антоній.