Спасо-Преображенський кафедральний собор міста Житомира відзначив своє Престольне свято!

21.08.2021

19 серпня 2021 року, в день свята Преображення Господнього Житомирський Спасо-Преображенський кафедральний собор молитовно відзначив своє Престольне торжество. З нагоди свята урочисту Божественну літургію очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у співслужінні єпископа Білогородського Сильвестра.

Молитву цього святкового дня відвідали надзвичайно багато мирян. Під час богослужіння митрополит Никодим звершив дияконську хіротонію над ставлеником із Бердичівського благочиння.

Наприкінці літургії Владика привітав усіх присутніх із торжеством Преображення Христового та Престольним святом головного собору міста. Після цього були прочитанні молитви та освячено плоди принесені богомольцями.