СПОВІДЬ ДУХОВЕНСТВА РОМАНІВСЬКОГО ОКРУГУ

31.12.2013

В середу, 25 грудня 2013 року, в день пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського, з благословіння владики Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у Свято-Успенському храмі смт Романів відбулася сповідь духовенства Романівського округу. За богослужінням, по благословінню Предстоятеля Церкви та правлячого архієрея, возносились особливі прохання та молитва за примноження любові та викорінення ненависті. Соборне богослужіння очолив благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук.

По закінченню Євхаристії отець Ярослав привітав священиків та мирян з очищенням совісті, приняттям святих Христових Тайн та побажав надалі духовно вдосконалюватись, достойно пройти святий піст і зустріти славне Різдво Христове.

Після богослужіння благочинний запросив усіх священників Романівського району та парафіян на наступене соборне богослужіння, яке буде звершуватись в ніч з 31 грудня 2013 р. на 1 січня 2014 року, у день пам’яті мученика Воніфатія. Початок 00.00 год. (12 год. ночі)

Прес-служба Романівського благочиння.

Сповідь духовенства.