Святий Благовірний княже Олександре Невський моли Бога за нас.

14.09.2012

Святий Благовірний княже Олександре Невський моли Бога за нас.Святий Благовірний княже Олександре Невський моли Бога за нас.

Село Нова Чорторія Любарського округу благоговійно та радісно відзначає своє Храмове свято. Сповнюючись святкового настрою душею і тілом линеш у дім Божий прагнучи наповнити Благодаттю своє єстество. І це зрозуміло, адже в цей день вона є всеобємлючею.

Соборне співслужіння духовенства вказує на єдність, яка забезпечується Святою Євхаристією, і яка скріплює дух служащих об’єднуючи їх в єдине ціле. Боголюбивий народ теж лине до цієї Благодаті Божої, що надається із рук священників, підкріпляючи себе в день цього великого торжества.

Радість непередавана сповнює душі тих хто пліч опліч у цьому Храмі розділяє це величне торжество, прославляючи свого небесного покровителя і багатоголосо взиває “Святий Благовірний княже Олександре Невський моли Бога за нас.”

Прес-служба Любарського благочиння.

Святий Благовірний княже Олександре Невський моли Бога за нас.