Святкування на Любарщині.

03.07.2013

На третій день Трійці благочинний протоієрей Микола Шапіренко відвідав Хресто-Воздвиженський Храм в с. Юрівка Любарського району. У цей день величний храм відзначає своє престольне свято, в честь святого Онуфрія Великого. За Божественною літургією зібрались священники району та запрошені гості, щоб розділити це торжество. Як і завжди у цей день святий храм наповнюється духом благодаті Божої, і народ що зібрався тут почерпує цю духовну силу.
У цей же день благочинний відвідав Свято-Троїцький Храм у с. Пединки. В співслужінні духовенства була відслужена Божественна літургія. По закінченні богослужіння відбувся святковий молебен із хресною ходою. Також благочинний привітав прихожан зі святом і побажав усім многих літ.

Прес-служба Любарського благочиння.

Святкування на Любарщині.