Свято у Жовтневому.

06.11.2012

4 листопада в Свято-Троїцькому храмі села Жовтневе Попільнянського благочиння відбулось святкове Богослужіння. День вшанування Казанської ікони Божої Матері – особливий день для жителів цього села, бо саме в цей день відбувались важливі події у духовному житті віруючих. П’ять років тому 4 листопада була створена православна громада і проведено перше Богослужіння. Торік у цей день було звершено освячення тимчасового храму.

Святкову Літургію очолив духівник благочиння протоієрей Олексій. Після хресного ходу священиків та прихожан віршами та піснями привітали діти недільної школи.

Радісним та урочистим було свято. Щиро молились віруючі до Богородиці. Багато сил та старань ще потрібно прикласти для вже розпочатого будівництва храму, та жителі села вірять, що з Божою допомогою збудують свій храм, де у молитвах прославлятимуть Господа та Його Пресвяту Матір.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Свято у Жовтневому.