Свято в Ружині!

24.05.2018

22.05.18 р. Свята Православна Церква, як і увесь православний світ, вшановує пам’ять святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікійського Чудотворця.

Церковна громада смт. Ружин відзначає своє Храмове свято. В цей святковий день Божественну Літургію в співслужінні духовенства району та гостей з Хмельницької єпархії звершив благочинний Ружинського округу протоієрей Богдан Бабич. Під час Богослужіння підносились особливі прохання та сугуба молитва за мир в нашій державі.

До вірян із словом проповіді звернувся духівник благочиння ієромонах Єлеазар (Копчинський).

По закінченню Богослужіння відбувся Хресний хід навколо храму. В своєму слові привітання, отець благочинний наголосив про відданність, з якою святитель Миколай захищав чистоту віри Христової та побажав, щоб і ми зберегли вірність і чистоту віри, яку зберіг сам – святитель Миколай Чудотворець. Та побажав отцю настоятелю духовних та тілесних сил в зведенні храму.

Також своє престольне свято відзначає древній Свято-Георгієвський храм с. Білилівка. Один із приділів присвячений святому угоднику Божому Миколаю. Божественну літургію очолив настоятель храму протоієрей Михіїл Маркевич в співслужінні настоятеля Хрестовоздвиженського храму с. Княжики прот. Віктора Врублівського.

Прес-служба Ружинського благочиння.