У Бердичівському благочинні відбулися чергові збори.

15.06.2012

Чотирнадцятого червня, після чергового зібрання благочинних та керівників єпархіальних відділів Житомирської єпархії, у Бердичівському благочинні пройшли збори духовенства. Їх очолив благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков.

У Бердичівському благочинні відбулися чергові збори.У Бердичівському благочинні відбулися чергові збори.

Розпочинаючи зібрання священства, отець благочинний повідомив про питання, що піднімалися на засіданні єпархіальної ради. Зокрема, про проведення загальної сповіді, яку звершать у благочинні наприкінці червня. Невиключно, що в цей день, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, очолить Божественну Літургію в Свято-Миколаївському соборі міста Бердичева.

На зборах духовенства головуючий розповів про оздоровлення трьох дітей із Бердичівського благочиння в православному таборі «Стежинка до Бога», який, з благословення правлячого архієрея, розпочав свою роботу з 5-го червня 2012 року. Перший оздоровчий літній табір для 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, був організований на базі санаторію села Денишів. Малюки отримали таку чудову можливість завдяки коштам, зібраним під час благодійних вечорів Різдвяних колядок, котрі взимку провели в Житомирській єпархії. Дітлахи фізично зміцнили, духовно збагатилися і відпочили в православному колективі. Така добра справа стане традиційною.
Під час зборів священикам сповістили, що Володимир-Волинське Регентське Духовне Училище оголошує набір на новий навчальний рік.

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков звернувся до духовенства з проханням молитися за спочилих ігумена Северіана та диякона Арсенія, котрі звершували служіння в Житомирській єпархії.

У Бердичівському благочинні відбулися чергові збори. У Бердичівському благочинні відбулися чергові збори.

На зібранні розглядали різні питання життя та діяльності приходів, зокрема було наголошено на проведенні в літній період ремонтних і реставраційних робіт у храмах.

Наприкінці зборів до духовенства благочиння завітав радник Прем’єр-міністра України Микола Петренко. За його сприяння на Свято Воскресіння Христового до Свято-Миколаївського собору було доставлено Благодатний вогонь, і нещодавно в Бердичеві перебувала ікона Святителя Миколая з Крупицького Батуринського жіночого монастиря. Відбулося знайомство високопосадовця зі священством округу і спілкування з питань життя парафій благочиння.

Прес-служба Бердичівського округу.

У Бердичівському благочинні відбулися чергові збори.