11.09.2012

У день пам'яті преподобного Іова Почаївського архієпископ Никодим звершив дияконську хіротонію.У день пам'яті преподобного Іова Почаївського архієпископ Никодим звершив дияконську хіротонію.

10 вересня 2012 року, у день пам'яті преподобного Іова Почаївського, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, очолив Святу Божественну Літургію у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі, що на Подолі.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу, прот. Стефан Маркевич, клірики Успенського храму Житомира та інші.

Під час Богослужіння, Владика Никодим звершив дияконську хіротонію, якої удостоївся випускник Київської духовної семінарії - Григорій Маркевич.

Новопоставленого диякона, Архіпастир привітав із хіротонією, побажав духовного самовдосконалення та ревного служіння перед Божим Престолом.