У день пам'яті Собору новомучеників та сповідників Руських Житомирський архіпастир очолив богослужіння у кафедральному соборі.

11.02.2013

У день пам'яті Собору новомучеників та сповідників Руських Житомирський архіпастир очолив богослужіння у кафедральному соборі м. Житомира.У день пам'яті Собору новомучеників та сповідників Руських Житомирський архіпастир очолив богослужіння у кафедральному соборі м. Житомира.10 лютого 2013 року, в день Собору новомучеників та сповідників у землях Русі в ХХ ст. за Христа постраждалих, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у головному храмі єпархії - Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

За богослужінням його Високопреосвященству співслужили клірики храму. Молитовно оспівували святу Євхаристію три хори, серед яких і дитячий колектив недільної школи, що діє при кафедральному соборі.

У день пам'яті Собору новомучеників та сповідників Руських Житомирський архіпастир очолив богослужіння у кафедральному соборі м. Житомира.Після прочитання Євангелії, клірик храму, прот. Сергій Грицаюк, виголосив недільну проповідь.

По завершені Божественної літургії був відслужений подячний молебень, після чого із вітальним та настановчим словом до вірян звернувся Владика Никодим.