У день Різдва Іоанна Предтечі митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.

07.07.2020

7 липня 2020 року, свята Православна Церква молитовно шанує свято на честь Різдва Христового Предтечі Іоанна Хрестителя.

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим цього дня звершив Божественну літургію архієрейським чином у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира. Владиці співслужив настоятель собору протоієрей Віктор Голубовський та клірики храму: протоієрей Олег Целуєв і протоієрей Володимир Ігнатюк.

Після завершення богослужіння було звершено короткий молебінь та прочитано молитву до святого пророка і предтечі Іоанна. Усіх вірних архіпастир окропив святою водою.

Владика подякував богомольцям за присутність та спільну молитву, а ще промовив слово проповіді, в котрій нагадав про дивне появлення у світ земний господнього Хрестителя та Його особливого подвигу життя.