У Києво-Печерській Лаврі відбувся перший Всеукраїнський з'їзд Союзу православних жінок.

27.01.2013

24 січня в конференц-залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус № 45), з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, відбувся перший Всеукраїнський з'їзд Союзу православних жінок, який об'єднав представниць з України, Росії, Білорусі, Молдови та Вірменії навколо єдиної теми - духовна криза в суспільстві і роль православної жінки в його подоланні.

З благословення керуючого Житомирською єпархією Високопреосвященнійшого архієпископа Никодима у з’їзді взяв участь клірик Житомирської єпархії – відповідальний секретар Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї протоієрей Валентин Мороз.

Привітальним словом до учасників з'їзд відкрила голова Всеукраїнської громадської організації «Союз Православних жінок» Ольга Коваленко.

Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський Антоній зачитав привітання Блаженнішого Митрополита Володимира організаторам та учасникам форуму. Голова Синодального відділу у справах сім'ї єпископ Ровеньківський та Свердловський Пантелеімон акцентував увагу на необхідності об'єднання зусиль Церкви і Союзу православних жінок у подоланні духовної кризи, який сьогодні охопив суспільство.

Радник Президента Ганна Герман привітала учасників форуму від імені Президента України, радник Прем'єр-міністра України і голова Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє" Валентина Довженко передала вітання від Голови Уряду.

Також присутніх привітали: голова Синодального відділу місія «Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик) та голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Георгій Коваленко.

Серед головних тем, які обговорювалися під час з'їзду:

• - Моральність і етичність зовнішньої реклами;
  • - Духовна криза в суспільстві і роль православної жінки у її подоланні;
  • - План роботи в єпархіях УПЦ в найближчий рік та ін.

Прес-служба УПЦ.