У Коростишеві молитовно відзначали Престольне свято головного собору міста

10.04.2024

7 квітня 2024 року, у Неділю Хрестопоклонну, день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, своє Престольне торжество відзначив Свято-Благовіщенський собор Коростишева Житомирської єпархії УПЦ.

Святкову Божественну літургію Василія Великого очолив Високопреосвященніший Олександр, архієпископ Городницький. Владиці співслужив благочинний Коростишівського району протоієрей Діонісій Грицаюк, клірики храму та духовенство благочиння.

Наприкінці літургії владика Олександр передав вітання від Правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, а також промовив слово вітання і настанови.

У свою чергу благочинний округу подякував Його Високопреосвященству за святительську молитву і очолення торжества.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.