У Спасо-Покровському монастирі с. Вільха освячено печерний храм.

14.12.2023

13 грудня 2023 року, в день памʼяті апостола Андрія Первозванного, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив чин освячення печерного храму в честь преподобного Марка Афінського у Спасо-Покровському жіночому монастирі села Вільха.

Після освячення Престолу відбулась свята Божественна літургія. Високопреосвященнішому Владиці співслужив духівник та будівничий обителі схіархімандрит Амфілохій (Волощенко), духівник Житомирської єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв) та інші.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання і молитва за припинення війни та мир в Україні.

Після завершення богослужіння Владика Никодим привітав усіх присутніх із визначною подією та промовив слово проповіді.

Пресслужба Житомирської єпархії.