У Житомирі відбувся черговий благодійний вечір колядок та вінчування!+ Відео!

13.01.2014

12 січня 2014 року, архієпископ Житомирський і Новоград Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі обласного центру. У Житомирі відбувся черговий благодійний вечір колядок та вінчування! Владику привітно зустрічали на паперті храму дітки, а в самому соборі чекало духовенство.

За богослужінням його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), намісник Спасо-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря архім. Галактіон (Корінчук), благочинний Коростишівського округу архім. Яків (Шумов), благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук та інші.

Насамкінець молитви Владика привітав усіх із святом Різдва Христового, побажав духовної потіхи та милості у цьому році від новонародженого Спасителя роду людського.У Житомирі відбувся черговий благодійний вечір колядок та вінчування!

Цього ж дня, о 15:00, в Житомирському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги відбувся черговий благодійний Різдвяний вечір колядок.

Подібний вечір духовного відпочинку проводиться в місті Житомирі уже невперше, і головна його мета - вшанування свята Різдва Христового, розвиток святкових традицій і надання допомоги обездоленим дітям-сиротам. У Житомирі відбувся черговий благодійний вечір колядок та вінчування! Свято відбулося з благословіння архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, за підтримки облдержадміністрації, обласної ради та міськради.

Важливо зазначити, що ще перед початком концерту, величний зал був переповнений людьми, а під час святкового дійства не вистачало місць для сидіння, проте і це не завадило охочих долучитися до благодійної справи, У Житомирі відбувся черговий благодійний вечір колядок та вінчування! адже люди стояли декілька годин і насолоджувалися різдвяними виступами колективів.

Не віднеслись байдуже, а навпаки охоче прийняли участь у вечорі колядок і представники світської влади, серед яких: Житомирський міський голова Дебой Володимир Михайлович, народний депутат України Зубко Генадій Григорович, начальник Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Національного авіаційного університету Даник Юрій Григорович та інші. У Житомирі відбувся черговий благодійний вечір колядок та вінчування!У ході заходу відразу було помітно, як благодатна атмосфера колядок та різдвяних вінчувань поєднала серця учасників та глядачів, владу духовну і світську, майстрів мистецтва та військових, дорослих та найменших, адже всі чинили богоугодну справу і разом прославляли народженого Ісуса Христа.

Ведучими святкового вечору стали благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук та заслужений письменник, автор і виконавець своїх пісень, У Житомирі відбувся черговий благодійний вечір колядок та вінчування!ведучий і режисер, професор Володимир Федорович Шинкарук.

Протягом благодійного свята в урочистих виступах взяли участь: недільна школа с. Привороття, Житомирська хорова капела "Орея", Шинкарук В.Ф, перможець телепроекту "Голос країни" 2013 року Артем Кондратюк, народний аматорський колектив м. Коломиї "Перелаз", Житомирський дитячо-юнацький академічний хореографічний ансамбль "Сонечко", Церковний хор Свято-Миколаївського храму м. Коломия, Івано Франківської області, У Житомирі відбувся черговий благодійний вечір колядок та вінчування!ансамбль "Веретенце", чоловічий ансамбль Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору, заслужена артистка України Ірина Шинкарук, українська співачка, народна артистка України Ніна Матвієнко, архієрейський хор Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира та інші.

Під час благодійного вечору колядок були зібрані кошти, котрі направляться для організації щорічного табору відпочинку для дітей сиріт.

Владика Никодим, у завершуючому слові подякував усім присутнім за проявлену любов та небайдужість до діток, котрі найбільше потребують опіки та уваги, побажав усім миру і злагоди, милості і щедрості Божої.

У Житомирі відбувся черговий благодійний вечір колядок та вінчування!