УЧАСТЬ ЮНИХ ПРИХОЖАН СВЯТО –МИКОЛАЇВСЬКОГО ХРАМУ У МОЛЕБНІ НА НАВЧАЛЬНИЙ РІК!

04.09.2018

Ось і закінчилося літо. Пора відпусток і, звісно ж, дитячих канікул. На порозі вже новий навчальний рік. Але і учні і студенти ще повні енергії на відпочинок.

Так гарною традицією у Свято – Миколаївському храмі смт. Пулини стало благословіння дітей на навчальний рік.

28 серпня в перший день свята Успіння Пресвятої Богородиці в Свято – Миколаївському храмі смт. Пулини відбулася Святкова Божественна літургія, яку очолив настоятель храму протоієрей Василій Волосянський.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Під час Божественної Літургії діти сповідалися і Причастилися Святих Христових Тайн.

По завершенню літургії відбулося миропомазування всіх прихожан. Після чого настоятель храму протоієрей Василій Волосянський звершив молебень на початок навчального року. На цьому богослужінні возносилися особливі прохання Божого благословення для дітей та вчителів на навчання, щоб Господь «милостиво споглянув на дітей і послав на них духа премудрості і розуміння, і відкрив розум і уста, і просвітив серця їхні до прийняття доброго вчення». Адже у ці дні вся Православна Церква молиться про учнів, щоб «Господь послав на отроків дух мудрості й розуму, щоб вони могли розуміти і пам’ятати добре та душекорисне вчення».

Протоієрей Василій Волосянський привітав батьків, вчителів і, особливо, дітей із прийняттям святих тайн. Побажав, щоб юні парафіяни жили за Заповідями Божими, добре вчилися й поважали батьків та вчителів, а також Божої милості і Покрову Божої Матері, успіхів у навчанні та завжди пам’ятати про молитву та ходити в храм, щоб майбутнє покоління зростало батькам на радість, державі на користь та Церкві на славу.

Настоятель храму подякував присутнім за спільну молитву, благословив та окропив святою водою кожного учасника молебню, подарував просфорку та іконку «Ангела хранителя» та наголосив на тому, що під час молебню ми, в першу чергу, просили знань для пізнання Бога. А тими знаннями, які будуть отримані під час навчання, могли Його прославляти.

Учасники молебню, в свою чергу, подякували отцю Василію за молитву та подарунки, які будуть постійно нагадувати про молитовне спілкування з Богом.

Прес-служба Пулинського благочиння.