Урочисте богослужіння у день пам'яті ікони Божої Матері "Казанська"

24.07.2013

21 липня 2013 року, у неділю 4-ту після П'ятидесятниці, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира було звершено урочисту Божественну літургію. Урочисте богослужіння у день пам'яті ікони Божої Матері «Казанська».Урочисте богослужіння у день пам'яті ікони Божої Матері «Казанська».В цей день свята Православна Церква молитовно вшановує образ Божої Матері "Казанська".

У співслужінні кліриків храму богослужіння традиційно очолив правлячий архієрей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Після завершення святої Євхаристії був відправлений подячний молебень.

Владика Никодим привітав присутніх із недільним днем та вшануванням Пресвятої Діви Богородиці на честь Її образу "Казанська", побажав заступництва, опіки і допомоги Цариці Небесної.