В навчальний рік з молитвою!

01.09.2013

25 серпня, в неділю, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі було звершено молебень перед початком навчального року, який очолив клірик собору прот.Валентин Пелешок у співслужінні протодиякона Миколая Мізерного.

Отримати Боже благословення перед початком нового навчального року та попросити Божої допомоги у навчанні до храму завітало багато дітей та молоді, серед яких були також: вихованці недільної школи собору, активісти молодіжного клубу активного покоління «NIKA», вихованці недільної школи для хворих на ДЦП.

По завершенню молебню отець Валентин окропив юних прихожан святою водою, подарував іконки, хрестики та звернувся з повчальним словом: «Розпочинається навчання у всіх закладах освіти, але ми маємо розуміти і пам’ятати, що найкраще навчання - це духовне. У нашій недільній школі, яка діє при соборі також розпочинається навчальний рік. Запрошую всіх бажаючих діток на заняття в недільній школі, які відбуваються щонеділі після Божественної літургії. Ви повинні розуміти що для того, щоб вам легко давалось навчання потрібно перш за все помолитися Богу, прикласти зусилля, слухатися батьків, вчителів і все буде гаразд».

Після спільної молитви присутні активісти клубу «NIKA» зібралися у дитячий кімнаті для спілкування. Традиційно звітні збори проводяться в останню неділю місяця на території собору у присутності наставника клубу прот.Валентина Мороза. Активісти відзвітували за пророблену роботу, склали план дій на наступний місяць та відзначили грошовою винагородою членів клубу за активність протягом місяця.

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу.

В навчальний рік з молитвою!