В селі Калинівка відбулася спроба захвату храму!

03.11.2019

3 листопада 2019, у воскресний день, в селі Калинівка Житомирского району відбулася спроба захвату храму УПЦ.

Керували радикальними групами: депутат Житомирської обласної ради від партії колишнього президента Руслан Павлюк, директор Житомирського міського кладовища Василь Ганченко і Валерій Колосівський.

Руслан Павлюк до того ж є головою обласної федерації з футболу.

Примітним є те, що більшість з радикально налаштованих людей не надто розуміються на релігійних питаннях, тому легко були зманіпульовані з боку місцевих політиків та представнків ПЦУ.

Поліція що прибула втрутилась у конфлікт і не допустила протистояння між людьми.

Ця ситуація показує, що представники минулої влади, не втрачають надії шляхом збурення мас, повернути вплив на владу України.

Маємо надію що керівництво держави незалишить без уваги процеси, що знову почали відбуватись, бо релігійні протистояння набирають сили, а це порушує стабільність та мир в нашому суспільстві, чим може скористатись зовнішній ворог...

Пресс-служба Житомирської єпархії.