В с.Селець встановлено поклонні хрест та ікону.

07.11.2012

В с.Селець встановлено поклонні хрест та ікону.В с.Селець встановлено поклонні хрест та ікону.

Стараннями Свято – Серафимовської парафії с. Сали, Черняхівського округу, було зроблено Богоугодне діло – в с. Селець встановлено поклонні хрест та ікону.

Збір коштів пройшов за ініціативою настоятеля ієрея Олега Тихоненка. Місцеві жителі також прилучились до доброї справи.

Поштовхом до дій стало те, що вже не один рік цім селом опікується лжесвященик – розкольник з с. Жадьок.

Під головуванням ієр. Олега Тихоненка та за участю настоятеля Хресто-Воздвиженської церкви с. Видибора ієр. Леоніда Кравчука хрест та ікона були освячені.

Маємо надію, що просвітницька діяльність не залишить байдужими людей і гріх розколу буде подоланий.

Прес-служба Черняхівського благочиння.