В Свято-Різдва Богородичному храмі містечка Чуднів завершились роботи по зрізанню дерев.

26.07.2012

23 липня, стараннями общини та настоятеля Свято-Різдва Богородичного храму містечка Чуднів завершились роботи по зрізанню аварійних дерев. Дерева, які були посаджені півстоліття тому загрожували лініям електропередач та сусіднім будинкам які розташовані внизу біля храму. Селищна рада дала дозвіл для зрізу дерев. Були заготовлені дрова для отоплення алтарної частини храму. На даний час вирішується питання про обробку деревини на дошки для ремонту куполу.

Прес-служба Чуднівського округу.