В Житомирському районному підрозділі кримінально-виконавчої інспекції священик Української Православної Церкви черговий раз поспілкувався із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

03.07.2013

В Житомирському районному підрозділі  кримінально-виконавчої інспекції священик Української Православної Церкви черговий раз поспілкувався із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.2 липня відбулась традиційна зустріч підоблікових інспекції зі священиком Української Православної Церкви протоієреєм о. Вадимом.

Відповідні заходи працівники кримінально-виконавчої інспекції організовують у на виконання положень Угоди про співпрацю між Житомирською Єпархією Української Православної Церкви та управлінням Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області.

В Житомирському районному підрозділі  кримінально-виконавчої інспекції священик Української Православної Церкви черговий раз поспілкувався із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.Темою чергової зустрічі із священнослужителем стала роль церкви у житті віруючої людини. Під час бесіди із засудженими о. Вадим пояснив, що церква – це своєрідна лікарня, до якої ми звертаємось, щоб полікувати свої душевні рани, а іноді – переглянути життєві позиції. Особливо це стосується людей, які оступилися на своєму життєвому шляху і гостро потребують підтримки. Церква, зазначив о. Вадим, обов’язково допоможе утриматись від гріха, а дуже часто – і від скоєння проступку чи злочину.

Такі зустрічі священнослужителів із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, значно сприяють у профілактиці повторної злочинності, впевнені співробітники КВІ.

Прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.