14.09.2012

«Величаем тя, благоверный княже Александре»

12 вересня 2012 року, в день перенесення мощей благовірного князя Олександра Невського, в с. Вільнопілля, що на Ружинщині, відбулося храмове свято.

Святковій Божественній Літургії передував Водосвятний молебен, який очолив настоятель Свято-Олександро-Невського храму ієрей Борис Оруський.

«Величаем тя, благоверный княже Александре»

Літургію очолив благочинний Ружинського округу протоієрей Михаїл Маркевич у співслужіні духовенства округу.

Під час проповіді о. Михаїл повідав вірянам про життя Дивного святого та його вчинки. Благочинний наголосив на тому, що благовірний князь Олександр Невський був глибоко віруючою людиною, великим стратегом, мужнім правителем. А також був прикладом поєднання молодості і мудрості.

«Величаем тя, благоверный княже Александре»

Отець Михаїл висловив надію і віру в те, що по молитві святого Господь допоможе зберегти нашу православну віру, яка, пройшовши багато випробувань, все таки відроджується і укріплюється.

Благочинний привітав усіх присутніх зі святом, подякував за спільну молитву і нагадав парафіянам , що Господь допомагає тим, хто потребує допомоги, прощає тих, хто кається, і посилає благодать тим, хто її шукає.

По звершенні богослужіння священики разом із прихожанами здійснили хресний хід навколо храму.

Урочистості завершились святковою трапезою.

Прес-служба Ружинського благочиння.