Відбулась сповідь духовенства Баранівського благочиння: архієрейське богослужіння у Заремлі.

17.12.2013

17 грудня 2013 року, в день пам'ятування угодниці Божої, святої великомучениці Варвари, відбулося урочисте богослужіння в Баранівському благочинні, у мальовничому селищі під назвою Заремля.

Після загальної сповіді духовенства округу, котру приймав духівник протоіерєй Василь Северин, священство та всі вірні вийшли на зустріч архіпастиря, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.

Під урочистий передзвін, чекаючи святительського благословіння прихожани Свято-Покровського храму зустрічали Владику, а дітки, привітавши віршиками, вручили архієрею квіти та коровай. Розпочалась Божественна Євхаристія. За богослужінням його Високопреосвященству співслужив благочинний Баранівського округу прот. Роман Клим та священство округу.

Насамкінець молитви архієпископ Никодим традиційно виголосив проповідь, привітав присутніх із днем пам'яті святої великомучениці Варвари та побажав всім у крепості і міцності дочекатись величного свята Різдва Господа нашого Ісуса Христа.