Відбулись чергові збори благочинних та керівників єпархіальних відділів.

11.11.2013

11 листопада 2013 року, у Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира було проведено зібрання благочинних Житомирської єпархії.

Традиційно очолив збори правлячий архієрей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Серед присутніх: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), отці благочинні та керівники єпархіальних відділів.

Владика привітав присутніх із Днем Небесної покровительки міста Житомира та вірних житомирянм - святої преподобномучениці Анастасії Римлянині.

Архіпастир обговорив із благочинними різні загальноцерковні питання, питання єпархіальної буденності, наголосив на питанях дисциплінарного характеру священства, а також розповів про прибуття в м. Житомир 29 листопада чесних мощей святого Георгія Побідоносця.

Відбулись чергові збори благочинних та керівників єпархіальних відділів.