Відбулися збори духовенства Любарського округу.

11.09.2012

10 вересня 2012 року, по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, відбулися збори духовенства Любарського округу.

Відбулися збори духовенства Любарського округу.Відбулися збори духовенства Любарського округу.

Збори проводились в Свято-Троїцькому храмі смт.Любар під головуванням благочинного Любарського округу протоіерея Миколи Шапіренко.

На зборах слухали благочинного з приводу зібрання єпархіальної ради, що відбулися 3 вересня 2012 року в Свято-Успенському архієрейському соборі м.Житомира.

Піднімались також питання відносно внутрішніх проблем благочиння, де і заслухали кожного із священників про приходські події. Звернули увагу на недільні школи району та початок в них чергових занять. Обговорювали подію освячення Хресто-Воздвиженського Храму в місті Житомир яка відбудеться 22 вересня.

Прес-служба Любарського благочиння.